Projekty

Tiskolino

Tiskolino.cz

www.tiskolino.cz

Srdcový rodinný projekt a e-shop s designovými lahvičkami z Itálie a Dánska. Nabízíme velmi kvalitní designové samolepky, které navrhuji přímo já. Kvalitní vinyl v barvě, vynikající ochranná vrstva a zcela optimální lep. Vyrábíme v profesionální tiskárně v ČR.

CestujSnadno.cz

CestujSnadno.cz

www.cestujsnadno.cz

Web zaměřený na cestování se vším co s ním souvisí. Najdete zde i elektronické průvodce zdarma, přílety a odlety z letiště Václava Havla v Praze a spousty tipů kam vyrazit na cesty. Součástí je také hlídač letenek a výhodné nabídky cestovního pojištění.

La-Vin.cz

La-Vin.cz

www.la-vin.cz

La-Vin.cz je e-shop s alkoholem. Stál jsem na jeho úplném začátku od roku 2008 a i když už 7 let nepiju jsem v týmu do dnes. Starám se zde o e-shop, marketing a kompletní grafické práce včetně tiskovin, newsletterů a podpůrných webů.

KSA

Klub sportovních aut

www.klubsportovnichaut.cz

V klubu sportovních aut jsem členem týmu již od roku 2009. Mou prací je kompletní správa webových stránek, kompletní grafická tvorba (tiskoviny, vlajky, nafukovadla, visačky, prezentace, atd). Za zmínku stojí hlavně každoroční limitovaný a luxusní magazín KSA.

PrimaKurzy.cz

PrimaKurzy.cz

www.primakurzy.cz

S kamarády z Prima kurzů spolupracuji od úplného začátku, je to srdcová záležitost, již více než 6 let zde školím i svůj kurz Pracovník grafického studia. Tvořím webové stránky PrimaKurzy.cz (front-end) a grafické podklady. Prima kurzy jsou velmi progresivním projektem.

PrimaKurzyOnline.cz

PrimaKurzyOnline.cz

www.primakurzyonline.cz

Prima kurzy online je mladý projekt, ale to nic nemění na tom, že jde neskutečně dopředu. I tady najdete můj on-line kurz s přímou podporou on-line. Je to jedinečný projekt v ČR a jsem rád, že zde mohu tvořit PrimaKurzyOnline.cz (front-end) a grafické podklady.

PrimaRestaurant.cz

PrimaRestaurant.cz

www.primarestaurant.cz

PrimaRestaurant.cz je unikátní projekt pro restaurace, který velmi usnadňuje psaní a sdílení denních a speciálních menu. Projekt jsem vymyslel pro jednodušší správu webových stránek restaurací. Spoluvytvořili jsme ho s kamarádem Josefem Kyrianem.