kraasa@kraasa.cz
lukas-krasa-blog

Lektor / grafik / koder / marketer

a perfekcionalista.

Kombinace obliby v grafické tvorbě, technologiích, fotografování, tvorbě webových stránek a tiskovin mi dává nadhled nad několika obory, ve kterých se neustále rozvíjím a které mne baví.

Něco málo

O MNĚ

Práce & školení

Jsem 18 let aktivní v oborech, ve kterých se  neustále pohybuji a snažím rozvíjet.

Má hlavní práce spočíva v grafické tvorbě, navrhování a kódování webů včetně úprav šablon redakčního systému WordPress a marketingovým poradenství.

Poslední 2 roky aktivně tvořím a školím prezenční akreditovaný kurz s názvem Pracovník grafického studia, kde se aktivně dělím o zkušenosti z oboru. Za tu dobu jsem získal více než 150 kladných a ověřených recenzí.

Navštivte detail mého kurzu na PrimaKurzy.cz

Vymyslel jsem a spolu-navrhl účinný nástroj pro restaurace s názvem PrimaRestaurant.cz, který pomáhá restauracím s marketingem.

Aktivně pracuji i na dalších projektech, například:

Něco málo o mně

Je mi 34 let a jsem na volné noze, rád si svůj čas plánuji podle sebe. Každodenní dojíždění do kanceláře mi proto nikdy nic neříkalo. Spolupracuji jen s lidmi, se kterými si rozumím a nikdy ne jinak.

Ke své práci používám zařízení od Applu jako Macbook Air, Macbook Pro, iPad nebo iPhone a další značky jako Wacom a Sony.

Kromě práce si rád odpočinu na cestách, které někdy vedou až na druhý konec světa, ale mám moc rád i cesty autem po Evropě. Cestování je pro mne velkou inspirací a rozvíjím se díky cestám jak v osobním, tak i v rodinném životě a inspirace z cest mi pomáhá být lepší v mé práci. 

Navštivte náš cestovní server CestujSnadno.cz

Před svou prací se každý den „dobíjím“ ranním během. Mezi současné největší záliby patří produktové a portrétové focení.

Jedna z mých nejoblíbenějších činností je tvorba magazínů.

Vybraní klienti

Otázky a odpovědi

Dal jsem dohromady všechny otázky, na které se mě nejvíc ptáte a natočil podcast, kde na ně odpovídám. Poslechněte…

0 +
zakázek
0
let v oboru
0 +
absolventů kurzu