Tento rok KSA navštívil továrny Pagani a Lamborghini, krom toho samozřejmě i ty nejlepší místní hotely.

Letos jsem tématicky volil Lamborghini jako hlavní téma akce doplněné o menší Pagani i na visačky pro členy Klubu sportovních aut

Další vizuál vítal členy KSA přímo v přímořském hotelovém resortu u recepce KSA. Tématicky jsem zde použil doplněk KSA DRIVING EVENTS, který navíc doplňují loga kategorie akcí, v tomto případě KSA ROAD EVENTS a KSA ITALIAN EXPERIENCE.

Na recepci jsem pracoval před delší dobou, nicméně KSA magazín 2023 je skutečně letošní a zdobí jí každou akci KSA.

Stojánek v podobě A4 s dvěma překlady zdobí každý stůl. V případě, že budete na podobném stojánku pracovat, dejte pozor na dostatečnou gramáž papíru :-).

Hlavní itinerář jsem vytvářel i jako prezentaci pro projekci na projektoru. Dále jsem tvořil i individuální itineráře podle skupin, do kterých členové patřili se svými individuálními programy. Samozřejmostí je personalizovaná hlavní strana individuálního itineráře pro každou posádku.

Ze všech stran viditelnou nafukovací bránu a Mercedes-Benz Sprinter nelze přehlédnout, obojí jsme vytvářeli před několika lety a jsou také na každé akci KSA.

Za poskytnutí fotografií z akce patří velké díky Jakubovi Novotnému. V samotných továrnách je zákaz fotografování, proto máme fotografie pouze z muzeí a veřejných prostor.

Pagani je má oblíbená automobilka s neuvěřitelným citem pro detail, ať už u automobilů nebo v jejich showroomu! Doporučuji i jejich Pagani Store přímo tam.